Дерев'яні євровікна


Телефон для замовлення:

Електронна скринька:

Опис продукту

Підприємство «Завод Протекон» пропонує дерев'яні вікна з тришарового клеєного бруса різних порід дерева - дуб, ясен, сосна. На нашому виробництві використовується брус перетину 78х86мм. Вікна з такого бруса найбільш підходить для наших кліматичних умов. Звертаємо Вашу увагу на те, що вікна закордонного виробництва, вироблені з бруса перетином 68х86 мм, мають недостатні теплоізоляційні властивості.

Крім звичайних вікон, ми виготовляємо вікна різної конфігурації - аркові, круглі, елліпсовидні та інші. Також у нас налагоджено виробництво віконних систем складного відкривання - розсувних т.зв. «Гармошки».

Склопакети які використовуються в наших вікнах можуть бути різної конфігурації і складності від найпростішого однокамерного до склопакетів з підвищеною теплоізоляцією, з нанесеними на внутрішнє скло фацетами, з встановленими шпросами, з куленепробивними властивостями та інше.

Для самих вимогливих замовників ми пропонуємо вікна, облицьовані з зовнішнього боку, алюмінієвим спец. профілем, що робить вікно повністю захищеним від впливу навколишнього середовища і ще більш довговічним.

У залежності від вимог замовника і технологій на наших виробах застосовується фурнітура провідних німецьких фірм «Roto», «Zegenia», «GU».

На підприємстві розроблено декілька цінових категорій вікон, при незмінній високій якості. Ми готові задовольнити кожного замовника.

Вікна, виготовлені на ТОВ «Завод Протекон» відповідають ГОСТам і сертифіковані. В нашому виробництві використовуються напівавтоматичні деревообробні центри.

Більш детальну інформацію із задоволенням нададуть наші менеджери по роботі з клієнтами. Розрахунок комерційної пропозиції і прорахунок проводиться безкоштовно.