Сходи

Сходи

Телефон для замовлення:

Електронна скринька:

Опис продукту

Сходи в будинку - найпомітніший елемент інтер'єру. Їх декоративні елементи, конструктивна складність, масив дорогої натуральної деревини, якість зовнішньої обробки відразу вкажуть на рівень респектабельності Вашого житла.

Наша компанія виготовляє сходи як у традиційному, так і сучасному стилі: прямі, поворотні, гвинтові з різноманітними поручнями, балясинами і ступенями.

Дуб чи ясень, сосна чи модрина - ці або інші породи дерева Ви можете вибрати для виготовлення сходів в заміський будинок або в міську квартиру.

Склеювання проводиться з використанням спеціального для дерева клею класифікації D-3, В-4 (вологостійкий). За вашим бажанням можна зробити вибір балясин, кольору виробу, варіантів обробки. Проектування сходів здійснюється за допомогою наших дизайнерів, таким чином, сходи виготовляється точно відповідно до розмірів приміщення і прорізу.

Сходи можуть вироблятись як суто з деревини, так і в комбінації з металом, каменем, полімерними матеріалами, як по зазделегіть виробленій замовником конструкції, так і з «чистого аркуша».

В залежності від вимог замовника сходи виготовляються з різноманітних видів деревини, з підбором текстури, методів декоративної обробки та оздоблюються спеціальними зносостійкими лакофарбовими матеріалами виробництва Германії та Франції.

Якість, гарантія, індивідуальний підхід, післягарантійне обслуговування.

Телефонуйте, домовимось.