Меблі на замовлення


Опис продукту

ТОВ «Завод Протекон» виготовляє меблі тільки за індивідуальними замовленнями. Основна спеціалізація - виготовлення меблів з дерева.

Якщо замовник не повністю впевнений у своєму бажанні, наші дизайнери допоможуть підібрати бажану конструкцію та необхідне фарбування. Наше виробництво меблів відрізняється використанням кращих матеріалів і сучасних технологій. Тому меблі, які виробляємо ми, прослужать не одне покоління. Меблі на замовлення мають певне призначення і функції.

Дуже важливо, щоб дерев'яні меблі на замовлення гармоніювали з усім інтер'єром, тому за Вашим бажанням меблі можуть бути додатково оброблені під «старовину», в стилі «кантрі» або «класик» та інші. Виготовлення меблів можливо з різних порід деревини: дуб, ясен, клен, сосна, черешня, меранті, модрина, горіх та інше. З обов’язковим підбором малюнка структури.

Виготовлення меблів стало мистецтвом, і робота фахівців нашої компанії лише доводить цей факт.

Виробництво меблів - це трудомісткий процес, при якому майстри дотримуються всіх технологічних норм і стандартів якості, доречі наша продукція регулярно піддається випробуванням для отримання сертифікатів якості та гігієнічного висновку. У нас представлено виготовлення меблів за індивідуальним замовленням.

Ні для кого не секрет, що зараз з'явилися інтер'єри «як у всіх». Наше виготовлення меблів спрямовано, насамперед, на те, щоб меблі й інтер'єр Вашого будинку були унікальні, зручні і радували Вас. Ми проектуємо, виготовляємо і монтуємо меблі з дерева. Наші фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність і смак, тому наша дерев'яні меблі з масиву не тільки хорошої якості, а й завжди відповідають сучасному віянню моди.

Приходьте до нас, завжди раді.