Двері

Двері

Опис продукту

Одна з наших спеціалізацій - виготовлення дверей (різноманітні дерев'яні двері, розсувні двері, зовнішні та міжкімнатні двері), а також дверні арки будь-якого рівня складності - від строгих класичних варіантів до оригінальних художніх рішень.

Наше виробництво дверей орієнтоване на виготовлення за індивідуальними проектами на основі ексклюзивних дизайнерських розробок. Фахівці заводу нададуть необхідні відомості, які допоможуть клієнтам зробити правильний вибір.

Для виробництва дверей найбільш часто ми використовуємо масив ясеня, дуба, сосни, вільхи та інше. Кожен матеріал має свої унікальні властивості. Тому двері, виготовлені з масивів різних порід дерева, відрізняються один від одного на вигляд, технологією виробництва, тривалістю експлуатації і кінцевою вартістю.

Нашими виробами прикрашені елітні котеджі і квартири, ресторани, громадські приміщення і приймальні Києва. Двері виготовляються по індивідуальних проектах, на основі ексклюзивних дизайнерських розробок. Залежно від планування вашої квартири, ваших побажань, а також обраної стилістики, ми спроектуємо та виготовимо дерев'яні двері (в тому числі, арочні, циркульні), якість і декор яких будуть на найвищому рівні. За Вашим бажанням ми прикрасимо дерев'яні двері, міжкімнатні арки ручним різьбленням українських майстрів і можемо оснастити додатковими елементами декору (скло, вітражі і т.д.). Запрошуємо до співпраці.